WARSZTATY | WYJAZDY

WARSZTATY, WYJAZDY

EVENTY, WARSZTATY, WYJAZDY.

17.02 MOC JOGI I ZDROWYCH RYTUAŁÓW

Zapraszam na cykl warsztatów „Moc Jogi i zdrowych rytuałów”. Podczas 1,5 h spotkania będziemy praktykować jogę, skupiając się na sekwencjach, które mogą się stać naszą codzienną zdrową rutyną. Po praktyce utniemy sobie pogawędkę, przy „zdrowym drinku” na temat wdrażania zdrowych zmian i innych zdrowych rutyn, które stosowane codziennie, przerodzą się w zdrowe„rytuały”. 
Czas trwania: 1,5h
Część pierwsza 1h:
– praktyki i techniki porannej rozgrzewki,
– Praktyka różnych technik powitań słońca,
– Sekwencje asan pozwalające zmienić praktykę w krótką rutynę,
– Podstawowe techniki oddechowe – pranajamy jako rytuał,
– Relaks – rutyna odprężania ciała i głowy.Część druga 30 minut:
– Mój ulubiony, rytualny drink: „Ginger, lemon honey”,
– Zdrowe rutyny – joga,
– Zdrowe rutyny – odżywianie,
– Zdrowe rutyny – ruch,
– Zdrowe rutyny – odpuszczanie.Miejsce: Dobrostan Studio Wrocław
Inwestycja: 70 zł 
Zapisy na adres mail: olasflowcom@gmail.com,
Gwarancja miejsca: opłacone miejsce.
Liczba miejsc ograniczona.
Strój: wygodny, do praktyki jogi.
Wkrótce info o kolejnych miejscach i datach.

Podróże, jak joga i zdrowa kuchnia, są moją życiową pasją i inspiracją. Aby zarażać tymi pasjami innych, organizuje jogowe eventy, wyjazdy i warsztaty. Eventy skierowane są do firm i dużych organizacji, które chcą popularyzować zdrowy styl życia wśród grup, społeczności, pracowników, poprzez praktykę jogi, oddychania, relaksacji czy technik zdrowych rutyn. Warsztaty skierowane są do osób indywidualnych i grup, które chcą zacząć lub pogłębić swoją praktykę jogi, uważności, oddychania, relaksacji. Wyjazdy są skierowane zarówno do osób indywidualnych jak i do grup, zawierają codzienną praktykę jogi, technik oddechowych, medytację oraz lokalne szwędanie się, niekiedy z dodatkiem innych sportów oraz zdrową kuchnią w tle.

Podczas wyjazdów nie tylko dbamy o swoje ciało, ale także poznajemy nowe kultury, smaki i ludzi. To nie tylko sposób na relaks i odpoczynek, ale również na dalszy rozwój i poszerzanie horyzontów. Podróże dają także możliwość złapania dystansu do naszej codzienności i refleksji nad naszym życiem. To wspaniała okazja, aby zadbać o siebie, poznać nowych ludzi oraz zobaczyć świat i jego różnorodność.

OFERTA WARSZTATÓW I WYJAZDÓW 2024

Powstaje plan warsztatów i wyjazdów. Jeżeli chcesz być na bieżąco, napisz do mnie: olasflowcom@gmail.com