WARSZTATY | WYJAZDY

EVENTY, WARSZTATY, WYJAZDY.

Yoga, Relax & wine

13-20.09.2024 „YOGA, RELAX & WINE” 3 edycja campu na południu Francji

Zapraszamy na 3 już wyprawę z jogą, zwiedzaniem i dobrym winem w tle na południe Francji.Co oferujemy?
– 7 nocy w domku na wzgórzu, 
– codzienne lekcje jogi, praktyki oddechowe oraz medytacje, 
– wegetariańskie posiłki 3 razy dziennie, 
– zwiedzanie: Saint Tropez, Sainte Maxime, Gorges du Verdon, 2 wizyty w miejscowych winnicach z testowaniem wina.

POBIERZ OFERTĘ WYJAZDU


JOGA:
Podczas wyjazdu będziesz praktykować głównie Hatha jogę z elementami Vinyasy i Ashtangi.
Zajęcia będą odbywać się rano(krócej, w formie rozgrywki i przygotowania do dnia) i po południu(dłuższa 1 h praktyka).
Praktyka będzie dostosowana zarówno do osób początkujących jak i bardziej zaawansowanych.
Wszystkie zajęcia odbywać się będą na świeżym powietrzu. Część zajęć odbędzie się podczas naszych wycieczek, a więc na plażach lazurowego wybrzeża lub w niesamowitych plenerach Gorges du Verdon.YOGA:
Zajęcia poprowadzi Ola – praktykująca od prawie już 10 lat joginka i certyfikowany nauczyciel Ashtanga Vinyasa Yoga. Pasjonatka jogi, zdrowego gotowania i wszystkich desek, na których można jeździć lub pływać;)

RELAKS(czasem bardzo aktywny):
Twoim przewodnikiem po słonecznej Prowansji i jej wspaniałych okolicach i winnicach będzie Jaro, który od wielu lat mieszka we Francji i doskonale zna ten jak i inne regiony tego kraju.
Ponieważ kochamy przygody, nasz wypoczynek będzie również aktywny. Będziemy dużo zwiedzać i cieszyć się pięknymi okolicami południowej Francji. Odwiedzimy słynne Saint-Tropez, Sainte-Maxime, a także zobaczymy wspaniały Gorges du Verdon. Nie zabraknie również wizyt w lokalnych winnicach z degustacją wina. Będzie to więc połączenie wypoczynku aktywnego i słodkiego „nic nie robienia”.

WINO
Prowansja, położona na południu Francji, jest bardzo znanym regionem, zwłaszcza ze swoich wspaniałych winnic i oczywiście wina. Dużo i często podróżujemy po tym regionie i odkryliśmy wiele wspaniałych, lokalnych winnic z winiarniami. Dlatego chcielibyśmy podzielić się tym wspaniałym doświadczeniem z innymi miłośnikami wina. Zapraszamy do tego wspaniałego świata wina.

ZAKWATEROWANIE I JEDZENIE:
Domek, w którym będziemy mieszkać, jest częścią parku Domaine des Canebières na wzgórzu w Le Muy. 
Możesz go znaleźć na Facebooku pod nazwą: „Lazurowe Wakacje” 
lub tutaj:
https://youtu.be/CT3De5nXqsY
Pokoje są dwuosobowe. Dostępne są dwie łazienki, mały basen i huśtawki na zewnątrz. Na terenie strzeżonej domeny znajdują się 2 baseny, bezpłatne korty tenisowe oraz restauracja.
Ola podczas wyjazdu zadba o Twoje kubki smakowe. Zostaną wypełnione 3 razy dziennie zdrowym, wegetariańskim jedzeniem. Przygotowanie posiłków będzie miało w większości otwartą formę warsztatową, kolektywną – dzięki uczestnictwie w przygotowaniu posiłków, będziesz mógł/mogła nauczyć się kilku zdrowych i lokalnych przepisów. Oczywiście jest to opcja dla chętnych.

Nasz camp jogowy to wyjazd kameralny, łącznie będzie nas maksymalnie 8 osób, więc liczba miejsc jest ograniczona.Te wszystkie przyjemności i podróże na miejscu kosztują: 750 €. Oferta Early birds: – 5% ceny, przy rezerwacji i wpłacie zaliczki do końca maja 2024. 

CO NIE JEST ZAWARTE:
– dojazd do Le Muy: 
we własnym zakresie lub za dopłatą z nami z Paryża (odbiór z lotniska Beauvais w piątek, przewóz w dwie strony płatny dodatkowo – 100 €) lub z/do Nicei/Marsylii – 50 €.
-2 posiłki podczas wyjazdu (2 wyjścia do restauracji, płatne we własnym zakresie),
– ubezpieczenie wyjazdu.Napisz do nas, prześlemy pełną ofertę.Warunkiem rezerwacji miejsca jest wpłata zaliczki bezzwrotnej w wysokości: 100 €. Zaliczka zostanie zwrócona tylko w przypadku braku możliwości realizacji przez nas wyjazdu.

Wybierz się z nami w podróż pełną słońca, pięknych widoków, przeżyć, jogi i pysznego wina!
Rezerwacje i informacje:
e-mail: olasflowcom@gmail.com
numer do kontaktu: +48 504 333 644
Zapraszamy!


Podróże, jak joga i zdrowa kuchnia, są moją życiową pasją i inspiracją. Aby zarażać tymi pasjami innych, organizuje jogowe eventy, wyjazdy i warsztaty. Eventy skierowane są do firm i dużych organizacji, które chcą popularyzować zdrowy styl życia wśród grup, społeczności, pracowników, poprzez praktykę jogi, oddychania, relaksacji czy technik zdrowych rutyn. Warsztaty skierowane są do osób indywidualnych i grup, które chcą zacząć lub pogłębić swoją praktykę jogi, uważności, oddychania, relaksacji. Wyjazdy są skierowane zarówno do osób indywidualnych jak i do grup, zawierają codzienną praktykę jogi, technik oddechowych, medytację oraz lokalne szwędanie się, niekiedy z dodatkiem innych sportów oraz zdrową kuchnią w tle.

Podczas wyjazdów nie tylko dbamy o swoje ciało, ale także poznajemy nowe kultury, smaki i ludzi. To nie tylko sposób na relaks i odpoczynek, ale również na dalszy rozwój i poszerzanie horyzontów. Podróże dają także możliwość złapania dystansu do naszej codzienności i refleksji nad naszym życiem. To wspaniała okazja, aby zadbać o siebie, poznać nowych ludzi oraz zobaczyć świat i jego różnorodność.

OFERTA WARSZTATÓW I WYJAZDÓW 2024

Powstaje plan warsztatów i wyjazdów. Jeżeli chcesz być na bieżąco, napisz do mnie: olasflowcom@gmail.com