O mnie

Ola’s flow Joga – o mnie

Cześć, jestem Ola. Założyłam Ola’s Flow, aby dzielić się swoją pasją do jogi i zdrowego stylu życia. Praktykuję jogę od ponad 9 lat, eksplorując różne style, m.in. Iyengara, Hatha, Vinyasa, ostatecznie  wybierając Hatha Jogę i Ashtangę. Jestem certyfikowaną nauczycielką jogi, posiadającą certyfikat Hatha Vinyasa Ashtanga Yoga 200 RYT, kursu ukończonego w Indiach w kwietniu 2020 roku, gdzie zdobyłam zarówno wiedzę teoretyczną jak i praktyczną.

Na codzień udzielam lekcji, dzięki zdobytemu doświadczeniu i wiedzy, które nieustannie poszerzam.

Czym Joga jest dla mnie i może być dla ciebie.

Joga to połączenie ruchu i oddechu. Jest to stan „flow” – stan przepływu. Wierzę, że jej praktykowanie stymuluje i pielęgnuje nie tylko nasze ciało fizyczne, ale także naszą duszę. To piękne połączenie sprawia, że czujemy się lekko i swobodnie, zarówno fizycznie, jak i psychicznie. Joga sama w sobie jest kompletną praktyką. Może również stanowić uzupełnienie dla praktyki innych sportów lub wspomagać  terapie fizjoterapeutyczne.

Joga to podróż, droga do samopoznania. Poprzez zewnętrzną praktykę łączenia się z naszymi ciałami i oddechem, możemy zagłębić się w nasze wnętrze, odnajdując spokój, równowagę.


Moje przepisy